Černá buková jídelní židle Jonas s černým sedákem – být doma nikdy nebylo pohodlnější!


Minimalistický vzhled s praktickým držadlem

Černá buková jídelní židle Jonas zaujme na první pohled svým minimalistickým pojetím a lakovaným masivním bukovým dreva. Tento kus nábytku vnáší do vašeho interiéru vzdušný a čistý design. Pro rychlejší a snadnější přemísťování je židle Jonas vybavena praktickým držadlem v horní části opěradla.

Nejen krásná, ale i pohodlná
Černý koženkový sedák na jídelní židli Jonas dodává maximální komfort z posezení. Díky pohodlnému polstrování se na této židli budete cítit jako pán své domácnosti. Být u jídla a pobytu v obývacím pokoji nikdy nebylo pohodlnější.

Vybavení do moderních interiérů

Židle Jonas se skvěle hodí do moderních interiérů s přírodními prvky. Tento kus nábytku dokáže vzdušně provzdušnit jakoukoliv místnost, ve které se nachází a dává jí novou rovinu stylu.

Viďte to na očích
Přestože se jedná o produkt vyráběný na zakázku, je k nahlédnutí, více informací na www.sidonia.cz. Kromě toho můžete také prohlédnout návrh a obrázky tohoto designu. Uvidíte, že se jedná o krásnou černou jídelní židli dokonalou pro moderní interiéry.

Individuální obchodní podmínky

Pamatujte, že se tento produkt vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Proto se doporučuje důkladně si přečíst informace o daném produktu na stránkách obchodu. Nicméně, tento produkt je skvělým způsobem, jak rozdýchat a ozdobit vaše interiéry v esenciální společnosti.

Jídelní židle Jonas s černým sedákem