Černo-hnědá komoda Woodman AbbeyWood – funkčnost a elegance v jednom kousku nábytku


Černo-hnědá komoda Woodman AbbeyWood

Funkčnost a elegance v jednom kousku nábytku

Pořád vašemu interiéru něco chybí a vy nevíte, co by ho doladilo? Vsaďte na zajímavou a originální komodu, do které schováte spoustu věcí. Hodí se do obýváku, ložnice i předsíně. Stane se opravdovou ozdobou místnosti, ať už ji necháte jen tak, nebo na ní umístíte lampu, suvenýry z cest či oblíbený obraz.

Poznejte nábytek Woodman, který je ukázkou toho, jak pečlivě a detailně se dá propojit oblíbený moderní design s tradicí. Za jeho návrhem stojí designér Leonhard Pfeifer. Jeho otec vlastnil obchod s nábytkem v antickém stylu a právě proto to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí minimalisticky, stejně do nábytku vkládá lehký retro nádech.

Černo-hnědá komoda Woodman AbbeyWood

Funkcionalita komody Woodman AbbeyWood je velmi vysoká. Kromě tří šuplíků má také dvě otevřené policové prostory, kde můžete umístit vázu s květinami, dekorativní košíky nebo knihy. Schovat v ní můžete i drobnosti, jako jsou klíče, brýle, náramky nebo mince. Prostorově nenáročný design je vhodný pro malé byty, kde každé volné místo patří k velkému skladu věcí.

Detail komody Woodman AbbeyWood
Moderní a elegantní vzhled černo-hnědé komody Woodman AbbeyWood vychází z kombinace masivního dřeva a kovových nožiček. Celkový dojem působí velmi městsky a sofistikovaně. Komodu je také možné perfektně sladit s dalšími kusy nábytku nebo s doplňky v podobných barvách. Výsledkem je harmonická a stylová místnost, která se bude líbit nejen vám, ale i vašim návštěvám.

Pokud se rozhodnete pro černo-hnědou komodu Woodman AbbeyWood, můžete ji snadno zakoupit na stránkách Interierio.cz. Tento kousek nábytku je kvalitní a vyroben s důrazem na detail, takže vám vydrží celá léta.