Kuchyňská sestava s stolem BUREWALA – řemeslně zlatá a s 5 letou zárukou

Kuchyňská sestava je jedním z důležitých prvků v kuchyni. Je to místo, kde se vaří, peče a jí, kde trávíme spoustu času s rodinou a přáteli. Proto je důležité vybrat si kvalitní a funkční kuchyňskou sestavu, která bude sloužit po mnoho let.

Stůl do kuchyňské sestavy

Stůl do kuchyňské sestavy BUREWALA je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a funkční stůl. Barva craft zlatá dodává stolu zářivost a eleganci, kdykoliv vstoupíte do kuchyně. Stůl má rozměry 100 x 72 x 60 cm, což je ideální velikost pro menší kuchyně.

Doporučujeme si k němu zakoupit také křesla nebo lavice, aby byl stůl plně funkční a mohli se u něj pohodlně najíst celou rodinou.

Materiál, z kterého je stůl BUREWALA vyroben, je LTD 16 mm. Tento materiál je pevný a odolný, čímž zajišťuje dlouhodobou životnost stolu.

Stůl dodáváme v demontu, ale nebojte se, montáž je velmi jednoduchá a můžete ji zvládnout i sami. Pokud byste měli přesto nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi pomůžeme.

Záruka 5 let

Jedním z důležitých faktorů při výběru kuchyňské sestavy je záruka. U nás máte jistotu, že stůl BUREWALA je kvalitní výrobek a má 5 letou záruku. Můžete si proto být jisti, že v případě, že by se objevil nějaký problém, budeme vám k dispozici a pomůžeme vám s řešením.

Objednejte si kuchyňskou sestavu s stolem BUREWALA na našem e-shopu www.bestnabytek.cz a dejte své kuchyni nový a moderní vzhled.

Slevový kód: KUCHYNE2021 – platný do konce měsíce.

Kuchyňská sestava

Stůl BUREWALA