Kvalitní ubrus Bellatex od designéra Ivo Heřmánky, rozměr 120 x 140 cm


Kvalitní ubrus Bellatex od designéra Ivo Heřmánky

Ubrusy jsou ozdobou každého stolu, tak si ozdobte i ten svůj. Navíc dodají šmrnc každé místnosti a zároveň ochrání váš stůl před znečištěním a poničením. Materiál je kvalitní a pevný a velice dobře drží tvar.

Velikost ubrusu

Kvalitní ubrus značky Bellatex má rozměr 120 x 140 cm. Tento rozměr je vhodný pro běžné stoly, ale pokud máte větší stůl, doporučujeme zvolit ubrus většího rozměru, aby se na něj vešla veškerá potřebná nádobí a talíře.

Design ubrusu

Bellatex ubrus není jen kvalitní a praktický, ale také se může pochlubit krásným designem od českého designéra Ivo Heřmánky. Jeho designy jsou na českém trhu velmi oblíbené a vysoce ceněné. Tento konkrétní ubrus nese název „Ivo Heřmánky ivo“ a je v bílé barvě s abstraktním vzorem.

Odkaz na nákup ubrusu

Pokud vás tento kvalitní ubrus zaujal, můžete ho zakoupit na stránkách Nábyteklevněji.cz. Cena se může pohybovat kolem 400 Kč, což je velmi přijatelná cena za takovou kvalitu a design.

Ubrus Bellatex

Nechte svůj stůl zazářit s kvalitním ubrusům Bellatex od designéra Ivo Heřmánky. Buďte trendy a nebojte se ozdobit svůj domov.