ModernClock 3D – Mapa světa červená: nalepovací hodiny s moderním designem

Velmi krásné hodiny, které budou sloužit i jako dekorace. Design hodin zaujme každého již na první pohled. Mapa kontinentů je vyrobena v zelené barvě a ciferník z šedého skla.

Montáž hodin je velmi snadná a zabere Vám asi 15 minut. Díky jednoduchému návodu na montáž si s nimi poradí snadno každý. Nemusíte mít žádné zvláštní nástroje, stačí jen šikovné ruce.

Nalepovací hodiny s moderním designem

ModernClock 3D – Mapa světa červená jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají netradiční hodiny se zajímavým designem. Tyto hodiny nejsou jen praktickým pomocníkem, ale zároveň skvěle doplní interiér vašeho bytu nebo kanceláře.

Jednoduchá montáž

Montáž hodin je velmi snadná a zabere Vám asi 15 minut. V balení najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste hodiny namontovali na stěnu. Včetně přesného návodu a nalepic na stěnu.

ModernClock 3D - Mapa světa červená

Rozměry hodin

ModernClock 3D – Mapa světa červená jsou celkově velké hodiny, které skvěle zapadnou do většího prostoru. Jejich rozměry jsou 70 x 42 cm, takže si dobře rozmyslete, kam je umístíte.

Pokud hledíte po hodinách, které nejsou jen praktickým pomocníkem, ale zároveň skvěle doplní interiér vašeho bytu nebo kanceláře, ModernClock 3D – Mapa světa červená jsou tou pravou volbou!