Moderní televizní stolek LIVIA 160 v černém matu a bílém lesku

LIVIA televizní stolek v elegantním a kontrastním provedení černá mat a bílý lesk, je skvělou volbou pro moderní obývací pokoj. Jeho kvalitní zpracování a designové prvky vám umožní vytvořit útulné prostředí, ve kterém si budete moci vychutnat svůj oblíbený film nebo seriál. Stolek je vhodný pro televizory až do velikosti 60 palců.

Jaký má LIVIA stolek design a výbavu?

LIVIA televizní stolek disponuje dvěma zásuvkami a police pro uložení vašeho příslušenství a multimediálních zařízení. Při jeho konstrukci bylo využito moderních materiálů a technologií, které zaručují kvalitní zpracování a dlouhou životnost. Stolek má rozměry 160 x 40 x 31 cm.

Díky kombinaci černého matu a bílého lesku se tento televizní stolek stává skvělým doplňkem, který výrazně přispěje k modernímu vzhledu vašeho obývacího pokoje. Pokud se chcete podívat na tento produkt v našem e-shopu, klikněte sem.

Jaké jsou výhody moderního televizního stolku LIVIA 160?

Zásuvky a police vám umožní snadné a uspořádané uložení vašich věcí, což přispěje k vašemu pohodlí a uspořádání prostoru. Vysoká životnost a kvalitní zpracování zaručuje, že vás tento televizní stolek bude sloužit celá léta. Jeho moderní design navíc dokonale zapadne do každého prostoru a udělá z něj elegantní kousek nábytku, kterým si budete moct být jisti.

Naše firma různorodý sortiment moderního nábytku, který Vám nabízíme za velmi výhodné ceny. Kromě toho, Vám nabízíme kvalitní služby jako dopravu, sestavení a zajištění elektroodpadu. Věříme, že si u nás vyberete ten správný nábytek pro Váš domov.

LIVIA televizní stolek

Pořiďte si LIVIA televizní stolek, díky kterému si vychutnáte svůj oblíbený film nebo seriál v pohodlné poloze z vaší oblíbené pohovky. Tento výrobek je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají kvalitní a stylový nábytek pro své bydlení.