Nabízíme stolní led svítidlo o rozměrech 22/15/50 cm


Stolní led svítidlo je ideální pro osvětlení vašeho pracovního stolu, ale můžete ho klidně použít i jako noční stolní lampu. Jeho rozměry jsou 22/15/50 cm a proto se snadno vejde na každý stůl či police. Navíc, nabízíme ho v dvou barevných provedeních – hnědá a černá.

Kov/Dřevo, Hnědá/Černá

LED osvětlení

To, co stolní led svítidlo dělá speciálním, je jeho technologie. Je vybavený LED světlem, které je velmi efektivní a šetří energii, takže nebudete muset mít obavy o vysoké účty za elektřinu. Maximální výkon svítidla je 12W a svítí až 1320 lumenů. Je také povoleno pro venkovní použití.

Využijte tuto jedinečnou technologickou výhodu pro větší efektivitu a dopravte si domů svítidlo, které se postará o dostatečné množství světla pro vaše denní aktivity.

LED MAX. 12W 1320LM 3000K

Rozměry a design

Design stolního led svítidla je mimořádně elegantní a moderní, takže se snadno hodí do všech interiérů. Rozměry, jak již bylo výše zmíněno, jsou 22x15x50 cm. Stolní led svítidlo tedy stojí na malé, ale stabilní noze a světlo je umístěno na rovinné desce, která je velmi odolná. Proto se nemusíte bát, že by se někdo snadno mohli rozbít.

Využijte této nabídky a doplňte si váš domov o unikátní stolní led svítidlo, které skvěle doplní váš interiér.

Kov/Dřevo, Hnědá/Černá

Závěr

Pokud hledáte spolehlivé stolní svítidlo s moderním designem a efektivním osvětlením, pak je stolní led svítidlo nejlepší volbou. Nabízíme ho ve dvou barevných provedeních – hnědé a černé, tak si určitě vyberete to pravé pro váš domov. Tak neváhejte a objednejte si své LED svítidlo ještě dnes!