Nové černé závěsné svítidlo s 3 žárovkami od Opviq lights Kirpi


Zveřejněno: 1. dubna 2021 | Autor: Esrom

Značka Opviq lights věří, že domov by měl být odrazem vaší osobnosti. Každý roh místnosti by měl být unikátní, přesně tak jako jste unikátní i vy. A svítidla jsou důležitým akcentem, který má schopnost celý interiér pozvednout na vyšší úroveň. je takovým akcentem, který rozhodně nepřehlédnete.

Pokud jste hledali poslední tečku, který váš interiér doladí na tu správnou notu, právě jste ji našli.

černé závěsné svítidlo Opviq lights Kirpi

Jednoduchý, ale elegantní design černého závěsného svítidla s 3 žárovkami od Opviq lights Kirpi se hodí do jakéhokoliv prostoru. Jeho provedení je velmi kvalitní a precizní, a tak si můžete být jistí, že daný kus vydrží mnoho let. Svítidlo se skládá ze tří výkonných žárovek, které nabízejí dostatečné množství světla i do větší místnosti. Celková délka závěsu svítidla je 1,2 metru, což umožňuje, aby bylo svítidlo viditelné z libovolného místa.

Při návštěvách vašeho interiéru vám budou hosté jistě závidět tento unikátní kousek.

detail černého závěsného svítidla Opviq lights Kirpi

Akcent, který dokáže změnit atmosféru celé místnosti – to je popis pro nové černé závěsné svítidlo s 3 žárovkami od Opviq lights Kirpi. Díky svému stylovému provedení se hodí do jakéhokoliv interiéru a dokáže mu dodat na eleganci a vkusu. Pokud jste hledali doplněk, který zvedne celý interiér na novou úroveň, svítidlo Opviq lights Kirpi je tou správnou volbou. Objednejte si ho ještě dnes a splňte si sen o dokonalém interiéru!

Pro více informací o novém černém závěsném svítidlu s 3 žárovkami od Opviq lights Kirpi klikněte sem.