Novinka od MEBLINE: Konferenční stolek IN9 INES v dubu Artisan s černým matným odstínem!

MEBLINE je výrobce kvalitního nábytku, který se pyšní nejen moderním designem, ale také vysokou kvalitou použitých materiálů. Novinkou na trhu je konferenční stolek IN9 INES v dubu Artisan s černým matným odstínem. Rozměry tohoto krásného stolku jsou následující:

  • Šířka: 90 cm
  • Výška: 40 cm
  • Hloubka: 60 cm

Tento konferenční stolek je vyroben z lama s tloušťkou 16 mm a díky tomu je velmi pevný a odolný. Navíc je na jeho povrchu použit lak, který mu dodává mimořádnou ochranu proti poškrábání a poškození.

Barevné provedení

Konferenční stolek IN9 INES je k dispozici v krásném dubovém odstínu Artisan s matným černým povrchem. Tato kombinace barev vytváří unikátní design, který potěší oko každého, kdo rád sleduje módní trendy v oblasti interiérového designu.

Záruka a další informace

MEBLINE je známý svou vysokou kvalitou nábytku a tak není divu, že i tento konferenční stolek má 24 měsíční záruku. V případě jakéhokoli problému s výrobkem, se můžete obrátit na zákaznickou podporu a ta Vám vše vyřeší.

Pro ty, kdo jsou fanoušky moderního designu a chtějí svůj interiér vylepšit, je tento konferenční stolek IN9 INES od MEBLINE tím pravým kouskem. Můžete si ho objednat přímo na webové stránce interierio.cz/produkt/mebline-konferencni-stolek-in9-ines-dub-artisan-cerny-mat a vzhledem k jeho vysoké kvalitě si bude sloužit mnoho let.

Konferenční stolek IN9 INES
Konferenční stolek IN9 INES