Nový designový konferenční stolek BOGUTA 1S v jackson hickory/amadeus provedení

Poutavý konferenční stolek se zásuvkou a otevřenou policí pod deskou stolu se skvěle hodí k sestavě s dalšími prvky kolekce. Stůl, který doplňuje design pokoje, se bude skvěle hodit do obývacího pokoje, do bezprostřední blízkosti pohovky, i do domácí pracovny, hned vedle lenošky.

Popis produktu

Nově příchozí designový konferenční stolek BOGUTA 1S v jackson hickory/amadeus provedení se stává skvělým řešením pro moderní interiéry. Vzhledem ke své všestrannosti může být umístěn prakticky kdekoliv a sloužit jako ideální doplněk k vybavení Vašeho obývacího pokoje nebo domácí kanceláře.

Stůl BOGUTA 1S je vyroben z laminovaného materiálu. Korpus je v jackson hickory provedení, zatímco dvířka jsou v amadeus provedení. Kovové úchyty vybavené kuličkovým pojezdem vám umožní snadné otevírání zásuvek a otevíráků. Zásuvka má plné výsuvy, což Vám usnadní uskladnění a vysunutí věcí.

Rozměry a balení

Rozměry BOGUTA 1S jsou (šxvxh): 110 x 43,8 x 68 cm, a proto se jedná o stůl, který poskytuje dostatek místa k tomu, abyste na něm mohli pracovat, psát, kreslit nebo pouze ukládat různé věci. Stůl je dodáván v demontu v dvou balíčcích.

První balík má rozměry (šxvxh): 75,4 x 57,7 x 13,1 cm a váhu 18,86 kg. Druhý balíček má rozměry (šxvxh): 127,4 x 71,4 x 6 cm a váhu 24,06 kg.

Nabízíme Vám tedy kvalitní a stylový konferenční stůl BOGUTA 1S , který bude skvělým doplňkem do každého interiéru. Pokud Vás tento produkt zaujal, neváhejte a navštivte náš web nabytekprozivot.cz, kde si můžete tento designový kousek ihned objednat.

Konferenční stolek BOGUTA 1S