Osvěžující mentolová Pohovka PRIMO od Tempo Kondela

Elegantní mentolová pohovka na každodenní spaní ve skandinávském stylu. Pohovka PRIMO od českého výrobce nábytku Tempo Kondela zaujme svým moderním designem i praktičností. Do vašeho interiéru přinese svěžest a lehkost, která vás bude oslovovat každý den. Pokud hledáte nábytek s výrazným stylem, neváhejte a vsaďte na mentolovou pohovku PRIMO.

Čalounění a design

Pohovka PRIMO se pyšní moderním čalouněním v mentolové látce Mil 7373 doplněné o černé dřevěné nožičky, díky kterým pohovka získává jedinečný charakter. Mentolová barva dodává celé pohovce svěžest a energii a dokonale zapadne do moderních interiérů.

Komfort a praktičnost

Pohovka PRIMO zajišťuje maximální komfort díky bonelové výplni sedáku. Bonelová pružina patří k jedné z nejtradičnějších a nejpoužívanějších výplní sedáku. Navíc pohovka disponuje úložným prostorem, což oceníte při nedostatku prostoru v bytě. Pohovka je vybavena systémem rozkladu KLIK-KLAK, díky kterému můžete pohodlně měnit polohu sedu. Plocha na spaní činí 136×184 cm, což je dostatečná plocha pro odpočinek i pro hosty na přespání. Hloubka sedu činí příjemných 69 cm a výška spodního prostoru od podlahy je 15 cm.

Detaily

Do ceny pohovky jsou zahrnuty dva dekorační polštářky, které dokonale doplní celkový vzhled pohovky. Pohovka je dodávána v demontu.

Pohovka PRIMO od Tempo Kondela v mentolové barvě je skvělou volbou pro všechny, kdo chtějí do svého domova vnést svěžest a lehkost. Pokud i vy hledáte nábytek, který bude nejen stylový ale i praktický, neváhejte a navštivte stránky našeho obchodu BestNabytek.cz.

mentolová pohovka PRIMO

Nejlepší kvalitu, moderní design a rozumnou cenu zajišťujeme na našem e-shopu. U nás najdete nejen pohovky, ale také postele, stoly, židle a další kvalitní nábytek. Navštivte nás a vybavte si interiér, se kterým se budete cítit skvěle.