Sada tří černých konferenčních stolků z mramoru MICADONI STEPPE o rozměrech 90/60/43 cm


Sada tří černých konferenčních stolků z mramoru MICADONI STEPPE

Stylový set tří černých mramorových konferenčních stolků STEPPE od značky MICADONI se stane dominantním prvkem vašeho interiéru. Minimalistické spojení lakované ocelové podnože a desky v černém mramorovém dekoru vytváří atraktivní a ničím nerušený kontrast, který zaujme.

Rozměry jednotlivých stolků jsou 90 x 60 x 43 cm, 70 x 50 x 38 cm a 50 x 40 x 33 cm. Tyto stůlky jsou navrženy tak, aby se daly různě skládat a doplňovat do prostoru, aby vám vyhovovaly co nejlépe.

Nejen do kanceláře

Využít je můžete nejen do kanceláře, ale také do obývacího pokoje nebo ložnice. Minimalistický design se hodí do jakéhokoliv interiéru a dokonale podtrhne vaši estetickou představu.

Výhodou těchto stolků je, že není nutné je připevňovat k sobě. Proto je můžete umístit do různých částí místnosti a různě je kombinovat, jak se vám bude zrovna hodit.

Pro ty z vás, co hledají další kousky do interiéru související s touto sadou stolků, máme připravený odkaz na náš e-shop. Set tří černých mramorových konferenčních stolků MICADONI STEPPE 90/60/43 cm najdete zde.

Kombinujte s dalšími produkty z řady Steppe

Doporučujeme kombinovat s dalšími produkty z řady Steppe, které najdete také v naší nabídce. Vytvořte si efektní a elegantní interiér, který bude vypadat naprosto perfektně.

Zařiďte si svůj domov moderně a s vkusem. Sada tří černých konferenčních stolků z mramoru MICADONI STEPPE je tím nejlepším řešením, pokud hledáte nábytek pro svůj moderní interiér.

Sada tří černých konferenčních stolků z mramoru MICADONI STEPPE

Nechte se inspirovat a zkuste využít tuto sestavu na svůj obývací pokoj, do kanceláře či jiného místa podle vaší fantazie a vkusu.

Sada tří černých konferenčních stolků z mramoru MICADONI STEPPE

Zkombinujte v jednom prostoru více sad, nechte ponechat stůl status výjimečného a fascinujícího objektu.