Stylový regál BRW Gent s desetkami úložných možností a unikátním dubovým designem

Praktický regál GENT REG2S/20/7 je inspirovaný jednoduchostí a dokonalou funkčností. Tento regál se pyšní více než desítkami úložných možností a unikátním dubovým designem, díky kterému bude ozdobou každého moderního interiéru.

Pokud hledáte kus nábytku, který nejen skvěle vypadá, ale dokáže vám pomoci s organizací vašich věcí, tak tento regál je tou nejlepší volbou. Jeho moderní vzhled splní přání každého majitele a díky jednoduchému designu se dokáže snadno sladit s dalšími kusy nábytku.

Jaké jsou technické parametry regálu GENT REG2S/20/7?

Tento stylový regál se skládá z policové části a dvou zásuvek s plynulým dojezdem, které se nacházejí v jeho spodní části. Regál měří 68 cm na šířku, 200.5 cm na výšku a 42 cm na hloubku.

Regál GENT REG2S/20/7 je vyroben z dřevotřísky, MDF lamel, finish fólie, lamina a s kovovými úchytkami. V ceně tohoto regálu získáte také LED osvětlení, díky kterému můžete svůj nábytek vyniknout ve světle.

Tento regál je dodáván jako demontovaný výrobek, ale návod na sestavení je přiložen. Všechny díly jsou pečlivě zabaleny a označeny pro snadnou montáž.

Proč si vybrat regál GENT REG2S/20/7?

Regál GENT REG2S/20/7 je praktický a zároveň krásný kus nábytku, který může být použit v mnoha místnostech. Jeho moderní design a kusy v šikmém úhlu dávají regálu nejenom jedinečný vzhled, ale také ho činí velmi praktickým a funkčním.

Pokud chcete mít v pokoji více místa, je regál GENT REG2S/20/7 ideální volbou, protože může držet všechny vaše věci na jednom místě a nabídnout vám dostatek úložného prostoru. A navíc, pokud jej zakoupíte teď na www.bestnabytek.cz, ušetříte až 20% slevy na jeho první nákup!