Bílé zahradní křeslo Acapulco jako dokonalý doplněk pro letní relaxaci


Historie křesla Acapulco

Křeslo Acapulco je odkazem na vesnici, která se v období 50. let minulého století stala vyhledávaným a oblíbeným místem nejen u slavných osobností (Jean-Paul Belmondo, Sylvester Stallone, Elisabeth Taylor a další). Na tuto tradici navazuje svým konceptem i toto křeslo, které se stalo symbolem pohodlí a relaxace.

Jak vzniklo křeslo Acapulco

Křeslo Acapulco bylo vytvořeno kombinací mexického tradičního řemesla a moderního designu. Jeho design v sobě mísí romantické představy, klidné prostředí a komfort. Uděláte si s ním pohodlí kdekoli, ať už se chystáte na piknik do parku, na zahradu nebo na terasu.

Popis křesla Acapulco

Křeslo Acapulco je ručně tkané z 70% recyklovaného PVC s pamětí, díky čemuž se křeslo formuje k vašemu tělu a po použití se vrátí zpět do původního tvaru. Křeslo je k dispozici v různých barvách, avšak bílá barva je tím nejlepším řešením pro letní relaxaci. Protože bílá barva pohlcuje méně tepla a udržuje křeslo v dostatečně chladné teplotě.

Údržba křesla Acapulco

Křeslo Acapulco je relativně jednoduché na údržbu. Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Závěr

Pokud hledáte něco, co vám umožní ideální relaxaci v letních horkých dnech, křeslo Acapulco je tou nejlepší volbou. Je to dokonalé spojení pohodlí, stylu a kvality, a navíc i výjimečným designovým kouskem. Zaručeně vás vtáhne do světa klidu a relaxace. Křeslo Acapulco můžete zakoupit na e-shopu Nábytek HNĚD.