Ergonomická stimační barová židle Bora s moderním designem

Moderní plastová barová židle Bora 2 je ergonomicky navržená tak, aby poskytovala maximální pohodlí a podporu při sedění. Je vyrobena z barevného vysoceodolného polypropylenu se skelným vláknem, což z ní dělá trvanlivý a odolný kus nábytku. Díky svému modernímu designu vypadá Bora 2 skvěle v jakémkoli interiéru, ale je také vhodná pro použití venku jako venkovní barová židle.

Stohovatelná barová židle vhodná i pro restaurace

Barová židle Bora je stohovatelná, takže ji lze snadno uskladnit, když ji nepoužíváte. Je také vhodná jako židle restaurační, protože je trvanlivá a snadno se čistí. S nosností až 200 kg se můžete spolehnout na to, že Bora 2 vydrží i při intenzivním používání.

Povrchová úprava:

Vybrat si můžete z řady barevných provedení plastové židle Bora dle našeho barevného vzorníku. Přizpůsobte židli svému interiéru nebo ještě lépe, vyzkoušejte, jak skvěle vypadá venku na vaší terase nebo balkoně.

Prodloužená záruka

Abyste si byli jisti svou investicí, nabízíme na Bora 2 prodlouženou záruku 36 měsíců. Takže nemusíte mít obavy z toho, že by se něco pokazilo a vy byste museli za opravu platit.

Pokud hledáte moderní, ergonomickou, trvanlivou a odolnou barovou židli, kterou lze použít jak uvnitř, tak venku, Bora 2 je pro vás tou správnou volbou. Navštivte náš web a objednejte si Bora 2 ještě dnes!

bora-2-img1
bora-2-img2
bora-2-img3