Nechte se okouzlit růžovým dezertním keramickým talířem od MIJ!

MIJ je značka, která se pyšní tím, že vyrábí jedinečné keramické výrobky z Japonska. Jejich tradice sahá až do 12. století, a to se projevuje i v dnešní době v kvalitě jejich produkce.

Kolekce ICE

Značka MIJ přichází s novou kolekcí ICE, která v sobě ztělesňuje výjimečnou eleganci a jemnost. Jedním z výrobků této kolekce je i dezertní keramický talíř o průměru 13 cm s krásně růžovou barvou.

Nebuďte jako ostatní a pořiďte si tento výjimečný talíř z kolekce ICE od MIJ.

Jako ostatní nádobí této značky je i tento talíř zpracován ručně z odolné keramiky pocházející z Japonska. Mírné nerovnosti ve velikosti, glazuře a struktuře nádobí tak nepředstavují vadu, ale pouze odráží unikátnost a jedinečnost každého kusu.

Nechte se okouzlit krásným designem a nadčasovostí tohoto talíře.

Kromě esteticky dokonalého vzhledu je tento talíř i praktický. Barvy nemají tendenci se loupat, a proto lze nádobí bez obav mýt v myčce nádobí i ohřívat v mikrovlnné troubě.

Zakoupit tento růžový dezertní keramický talíř můžete na www.nabytekprozivot.cz.

Unikátní kousek do vaší domácnosti

Dezertní talíř v růžové barvě z kolekce ICE od MIJ je naprosto jedinečný kousek, který zaručeně zpříjemní vaše chvíle strávené u stolu. S jeho pomocí můžete servírovat své oblíbené dezerty a sladkosti tak, jak si to zaslouží.

Pořiďte si tento talíř a nechte se okouzlit jeho krásou a jedinečností.

dezertní keramický talíř od MIJ

Tento talíř není jen prostředkem k servírování, ale také doplňkem do vaší domácnosti, který dokáže dát prostoru jemný a elegantní nádech.

Zakoupit tento růžový dezertní keramický talíř můžete na www.nabytekprozivot.cz.

Japonská tradice a kvalita

Značka MIJ se pyšní výrobou keramiky z Japonska, která je ručně zpracována tradičními japonskými řemeslníky. Tento talíř není výjimkou, a proto dodává do vaší domácnosti jemnost a nadčasovost, kterou jinde nenajdete.

Nechte se okouzlit kvalitou a krásou tohoto dezertního keramického talíře od MIJ.

keramický nádobí od MIJ

Tento talíř nebude jen dalším kusem v domácnosti, ale bude to výrobek s duší, který bude každému, kdo jej uvidí, vykreslovat obraz krásné země vycházejícího slunce.

Zakoupit tento růžový dezertní keramický talíř můžete na www.nabytekprozivot.cz.