Stylová jednopáková sprchová baterie MEXEN ALFA v černé a zlaté barvě


ALFA- řada značky MEXEN

Jedničková kvalita a dokonalý styl – to jsou hlavní charakteristiky této úžasné sprchové baterie, která od značky MEXEN nese označení ALFA. Tato moderní řada je ideální volbou pro každého, kdo touží po elegantním designu a přitom nechce obětovat vysokou kvalitu a funkčnost.

ALFA - sprchová baterie na stěnu

Na rozdíl od mnoha jiných sprchových baterií se ALFA od MEXENu vyznačuje jednoduchým a čistým designem, který se hodí do každé koupelny. Díky použití moderních tvarů a černé a zlaté barvě, které se navzájem doplňují, bude tato baterie okrasou vaší koupelny.

Instalace této sprchové baterie je opravdu jednoduchá.. Pokud si tedy netroufáte na náročnou montáž, můžete si být jistí, že si s touto sprchovou baterií poradíte jako se základní instalací. Alfa řada od Mexenu má povrchovou úpravu, která je odolná vůči rzi a odření. Naopak mosaz, která je odolná vůči mechanickým vlivům, vám ve výsledku zaručí, že se dlouhá léta nebudete shánět po jiné a budete spokojení s výrobkem, který má skvělou kvalitu.

ALFA - sprchová baterie na stěnu

Specifikace produktu

Hlava: keramická

Povrchová úprava: černá/zlatá

Materiál: mosaz

Technická data

Šířka: 170 mm

Rozteč připojení: 150 mm

Připojení vody: 1/2″

Připojení sprchy: 1/2″.

Chcete-li si tuto skvělou sprchovou baterii pořídit, neváhejte a navštivte naši e-shop na adrese https://www.esrom.cz/produkt/jednopakova-sprchova-baterie-mexen-alfa-cerna-zlata. Tam najdete nejen detailní popis produktu, ale i další nabídky z sortimentu Mexenu.