Zeleno zlaté závěsné světlo MENU LEVITATE 40 cm – designový klenot vašeho interiéru

Elegantní a zároveň lehce industriální – to je závěsné světlo Levitate od prémiové značky MENU. Hliníkové stínidlo v zelené barvě vytváří společně s mosazně lakovaným kovovým zavěšením, které proniká až dospodu stínidla, jedinečné spojení, které do vnese do vašeho interiéru lehkost a osobitost. Stínidlo je zespodu opatřeno sklem, díky kterému se příjemně rozptýlí světlo a dodá příjemnou atmosféru při rodinné večeři. Světlo se také stane poutavým kouskem i v komerčních prostorech jako jsou restaurační zařízení či hotely.

Vyveďte váš interiér na vyšší level

Závěsné světlo Levitate je nejenom prostředkem k osvětlení místnosti, ale také dokonalým designovým prvkem, který Vašemu interiéru dodá osobitost a originalitu. Tento klenot dokáže proměnit jakýkoliv prostor v prostředí, kde se budete cítit příjemně a pohodlně. Jeho moderní a minimalistický design splní očekávání náročných zákazníků, kteří vyžadují dokonalou kvalitu a designový luxus.

Závěsné světlo Levitate je vysoké 40 cm a jeho průměr činí 19,5 cm. Je tedy dostačující i pro větší místnosti. Světlo dodává atmosféru i do těch nejtemnějších koutů vašeho interiéru. Vysoká kvalita zpracování zaručuje bezproblémovou funkčnost a trvanlivost.

Kde ho můžete použít?

Závěsné světlo Levitate se hodí do každého interiéru. Je to dokonalý doplněk do kuchyně, obývacího pokoje nebo ložnice. Skvěle naplňuje i kancelářské prostory či firemní zasedací místnosti. Vysoká kvalita materiálů a zpracování umožňuje jeho použití jak v soukromém, tak komerčním prostředí.

Pro další informace o produktu si můžete prohlédnout detaily na této stránce.

Závěrem

Závěsné světlo Levitate je designový kus, který by neměl chybět v žádném interiéru. Jeho moderní a minimalistický design doplněný o zelenou barvu a mosazné zavěšení ho činí exkluzivním doplňkem. Ať už si ho pořídíte do svého domova nebo komerčního prostoru, rozhodně nebudete litovat.

Závěsné světlo Levitate od MENU

Závěsné světlo Levitate od MENU

Závěsné světlo Levitate od MENU