Moderní design pro váš rámový matrac – Hom’in lamelový rošt 90/200 cm

Tento lamelový rošt na postel s plochou lůžka cca 90 x 200 cm (Š x D) je perfektním doplňkem pod Vaši matraci! 28 pružných lamel z březového dřeva se postará o vynikající flexibilitu a přizpůsobení se tvaru těla. Ve střední části navíc můžete nastavit tuhost roštu. Dokonalá vzdušnost a prodyšnost je samozřejmostí.

Vynikající flexibilita pro dokonalý spánek

S Hom’in lamelovým roštem se Vám bude spát jako v bavlnce. Pružné dřevěné lišty se velmi hezky přizpůsobí tvaru Vašeho těla a tak Vám zajistí naprosté pohodlí během spánku. Chcete-li se probudit svěží a odpočatí, zvolte právě tento rošt.

Jak to s těmi lištami vlastně je? Na jedné straně jsou spojené, na druhé ne, což vytváří jedinečný efekt kapsy. Díky tomu se rošt umí perfektně přizpůsobit tvaru Vašeho těla a udržet Vás v pohodlné poloze během celé noci.

Trojitý střední pás pro ideální tuhost

Hom’in lamelový rošt je vybaven i speciálním středním pásem, který umožňuje nastavení tuhosti roštu. Díky tomu si můžete přizpůsobit rošt podle své váhy a tělesných rozměrů.

Protože každý člověk je jiný, je důležité mít možnost přizpůsobit si lamelový rošt tak, aby poskytoval dokonalou oporu a pohodlí.

Jak zachovat čistotu matrace?

Jestliže si koupíte Hom’in lamelový rošt, zajistíte si nejen perfektní spánek, ale také chráníte Vaši matraci. Lamelový rošt totiž sbírá nečistoty, které by se jinak dostaly na matraci a mohly by ji poškodit.

Lamelový rošt navíc zvyšuje prodyšnost Vaší postele, čímž se snižuje riziko vzniku plísní a bakterií.

Stylový a moderní design

Pokud dbáte na moderní design a hezký vzhled Vaší ložnice, pak byl Hom’in lamelový rošt právě pro Vás vytvořen. Vypadá moderně a skvěle se hodí ke spoustě různých dekorů.

Radi byste si koupili něco, co bude dobře vypadat a navíc bude plnit svůj účel? Stačí kliknout na odkaz zde, vybrat si ten správný rozměr a objednat!

Hom'in lamelový rošt

Zdroj: Nabytekted.cz