Umyvadlová baterie HANSA TWIST bez výpusti v černé barvě – praktické řešení pro moderní koupelny


Popis produktu

Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti. V černé barvě. Průtok baterie je 6 litrů/minutu. S matným povrchem. Tento produkt je ideální pro moderní koupelny s minimalistickým designem. Jeho černá barva se velmi dobře hodí k bílému umyvadlu a vytváří krásný kontrast. Baterie má pákovou páčku, která usnadňuje ovládání a umožňuje přesné nastavení teploty a průtoku vody.

Výhody a funkce

  • Bez výpusti: Tento produkt není vybaven výpustí, což znamená, že voda neprotéká přes ní, ale je vháněna přímo do umyvadla. To je praktické především v menších koupelnách, kde by výpust zabírala cenné místo.
  • Průtok vody: Baterie má průtok 6 litrů vody za minutu, což je dostatečné množství vody pro běžné použití. Pokud je potřeba vodu ušetřit, lze průtok snížit pomocí přiměřeného tlaku na páku.
  • Matný povrch: Baterie má matný povrch, což vytváří hezký kontrast ke světlým umyvadlům a zajišťuje, že na povrchu nejsou vidět otisky prstů nebo stopky po vodě.

Montáž a údržba

Umyvadlovou baterii HANSA TWIST bez výpusti lze snadno namontovat na jakékoliv umyvadlo s jedním otvorem. Montáž se provádí pomocí dodaných šroubů a matic. Před montáží je nutné zkontrolovat, zda jsou všechny komponenty v balení a zda jsou vhodné pro daný typ umyvadla. Po montáži je nutné baterii pravidelně udržovat. Povrch baterie se čistí jemnou hadříkem a mýdlovou vodou. Nepoužívejte drsné chemikálie, které by mohly povrch poškodit.

Kde koupit

Tuto umyvadlovou baterii lze zakoupit na https://www.skvelynabytek.cz/produkt/umyvadlova-baterie-hansa-twist-bez-vypusti-cerna-0902228333. Zde najdete podrobné informace o produktu, jeho parametrech a ceně. Objednání je rychlé a jednoduché. Vyberte si tento produkt a získáte kvalitní a praktickou umyvadlovou baterii do své koupelny.

Obrázky

Zde jsou některé obrázky této umyvadlové baterie:

Umyvadlová baterie HANSA TWIST bez výpusti v černé barvě
Umyvadlová baterie HANSA TWIST bez výpusti v černé barvě